Munkalehetőség takarító / takarítónőnek Budaörsön

Colonel Vasa Kft.
Budaörs
2020. 01. 15.

Budaörsön található áruházba keresünk teljes vagy részmunkaidőben takarító munkatársakat.

Jelentkezni lehet:

  • Pongó Mátyásné: 0630/256-4040
  • Ferka Bernadett 0670/321-8556

Feladatok

  • Eladóterek, irodák, folyosók, melegítő konyhák, mosdók, mellékhelyiségek napi takarítása.
  • Illetve a megrendelő igényei szerint esetenként rendkívüli takarítás.

Elvárások

  • Takarításban szerzett tapasztalat (takarító gépes munkavégzés)
  • Munkájára igényes, megbízható személyiség

Előnyök

  • Takarító vagy vele egyenértékű OKJ bizonyítvány
  •  "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Segítőkész munkatársaink segítenek a beilleszkedésben, munkakezdésben
  • Jól meghatározott feladatkörök, és saját terület
  • Megfelelő munkaeszközök, vegyszerek biztosítása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott