Törökbálinton könyvelő állás

A Plazmaszolgálat Kft. Magyarország rendkívül dinamikusan növekvő és meghatározó gyógyszeripari szereplője, amely országosan 12 Plazma Pontot működtet. Törökbálinti központunk pénzügyi csapatának támogatására keressük legújabb munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Könyvelő

 (Törökbálint)

Feladatok

LEENDŐ FELADATAID:

  • A pénzügyi csapat többi tagjával szoros együttműködésben a vállalat könyvelési feladatainak ellátása
  • Beérkező számlák (bel- és külföldi) iktatása, kontírozása és könyvelése
  • A könyvelésbe beérkező számlákhoz szükséges szerződések meglétének ellenőrzése, bekérése
  • Kimenő számlák kiállítása
  • Bankkivonatok könyvelése
  • Egyéb vegyes könyvelési tételek rögzítése
  • Banki átutalások kezelése
  • Vevői- és szállítói folyószámlák felügyelete, ellenőrzése, karbantartása, a partnerekkel történő folyószámla- és egyéb egyeztetések rendszeres elvégzése
  • Pénztári tételek könyvelése, ellenőrzések elvégzése,
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás
  • Részvétel a havi zárási feladatokban

Elvárások

TÉGED KERESÜNK, HA AZ ALÁBBIAKKAL RENDELKEZEL:

  • Középfokú számviteli, pénzügyi végzettség
  • Könyvelői rutin vagy ezen feladatok ellátásához szükséges készségek
  • Jó együttműködési készség
  • Kiemelkedő precizitás és szabálykövetés, határidők pontos betartása
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzésre való képesség és csapatban való proaktív munkavégzés

Előnyök

  • Mérlegképes regisztráció
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

MIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK?

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Átlag feletti juttatási csomag: élet- és egészségbiztosítás, Cafeteria, 30 nap szabadság, bejárási támogatás, motivációs rendszer
  • Alkalmanként home office lehetőség
  • Felszerelt, modern munkakörnyezet, barátságos közeg
  • Megbecsültség és szakmaiság egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál egy összetartó és motivált csapat tagjaként

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Törökbálint, Torbágy utca 15/A

ÉRDEKEL A PLAZMAADÁS?

Amennyiben szeretnél még többet megtudni a plazmaadásról, csapatainkról, akkor böngészd weboldalunkat, illetve látogasd meg közösségi média felületeinket is.

Nézd meg, hogy melyik Plazma Pontunk van hozzád a legközelebb, térj be hozzánk személyesen, gyűjts benyomást, ha nyitott vagy, akkor jelentkezz plazmaadónak, hogy akár munkatársként, akár plazmaadóként, de mielőbb a plazmás családunk tagjává válhass.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott