Törökbálintra műszaki raktáros kollégát keresünk

A Brammer Magyarország Kft, egy angliai központú vezető multinacionális vállalat, amely munkavédelmi, szerszám és karbantartási termékek forgalmazásával foglalkozik, munkatársat raktáros pozícióba.

Munkavégzés helye:

  • 2045 Törökbálint, Tópark utca 9.

Jelentkezni a "jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • A cég központi raktárába érkező, illetve onnan kimenő áruk kezelése (fizikai, adminisztráció számítógépen)
  • Áruátvétel, áru beérkezésének koordinálása
  • Kiszállítások koordinálása (összekészítés, csomagolás, feliratozás, fuvarszervezés)
  • Az áruk feladása, átadása a különböző szállítócégek részére, ennek során a kimenő áruk dokumentációja, gépi és kézi mozgatása
  • Szalagok, szíjak, tömlők méretre vágása

Elvárások

  • Készlet felelősségteljes kezelése (leltár, sérült termékek kezelése)
  • középfokú végzettség
  • raktárosi munkában szerzett több éves tapasztalat
  • precizitás, pontosság, számítógépes ismeretek (anyaggazdálkodási rendszer, Excel)

Előnyök

  • műszaki ismeretek, műszaki végzettség, kereskedelmi tapasztalat
  • ipari karbantartási termékek ismerete
  • targonca kezelői képesítés

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű nemzetközi vállalat
  • Versenyképes fizetés
  • Családias munkahelyi légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!