Raktári adminisztrátor kollégát keresünk Törökbálintra

A MASPED Logisztika Kft. meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára. Társaságunk munkatársat keres TÖRÖKBÁLINTI telephelyére

                                                    RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

                                                                 munkakörbe.

Feladatok

  • raktári folyamatok teljes körű adminisztrálása a készletnyilvántartó rendszerekben
  • raktári és adminisztrációs rend betartása
  • kapcsolattartás a megbízóval e-mailen és telefonon
  • riportok készítése
  • jelenléti ívek, szabadságok kezelése, továbbítása
  • a raktár hatékony működésének segítése adminisztratív oldalról
  • dokumentumok időszakos archiválása
  • a szükséges nyilvántartások naprakész, pontos vezetése

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • logikus gondolkodásmód
  • pontosság
  • önállóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (főként MS Office Excel)
  • monotonitás tűrés

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér;
  •  hosszú távú munkalehetőség;
  •  alkalmazotti jogviszony;
  • személyre szabott juttatási csomag: alapbér + cafeteria + jutalom

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!