E-ker előkészítési munkatárs - Törökbálint

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Legyél csapatunk tagja! Ragadd meg a lehetőséget!

Feladatok

  • A legjobb minőségű termékek előkészítése az internetes vásárlók részére
  • Előkészített vásárlói listák alapján az áruház és a raktár területéről a megfelelő mennyiségű és minőségű termékek összekészítése
  • Eladótérben a vásárlók kedves kiszolgálása és információ adás az online bevásárlásról
  • Saját raktár árukészletének töltése
  • Saját munkaeszközök tisztán tartása

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Dinamikus személyiség
  • Jó teherbíró képesség
  • Önállóság

Előnyök

  • Szakirányú végzettség
  • Kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • Többrétű prémiumrendszer
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára

Munkaviszony: Határozatlan időre

Foglalkoztatás: Teljes munkaidős, Részmunkaidős

Iskolai végzettség:

Jelentkezési határidő: 2019-10-20

Munkavégzés helye

  • Törökbálint

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos