Szállítói számla rögzítő,könyvelő munkatársat keresünk Törökbálinton

A Brammer Magyarország Kft, egy angliai központú vezető multinacionális vállalat, amely ipari karbantartási és munkavédelmi termékek, valamint szerszámok forgalmazásával foglalkozik, munkatársat keres SZÁLLÍTÓI SZÁMLA RÖGZÍTŐ, KÖNYVELŐ munkakörbe.

Feladatok

  • A beérkező áruszámlák (külföldi, belföldi), az áruszállításokhoz kapcsolódó fuvarszámlák és az áruhoz köthető szolgáltatási számlák érkeztetése
  • A számla adattartalmának ellenőrzése, egyeztetése az árubeérkeztetési dokumentummal.
  • A számla rögzítése vállalatirányítási rendszerben.
  • Banki utalások készítése
  • Partner adatbázis kezelése, karbantartása az ügyviteli rendszerben
  • Kapcsolattartás a beszerzési csoporttal
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • Szállítói egyenlegközlők alapján folyószámla egyeztetés
  • Kapcsolt vállalatokkal történő forgalom és hó végi egyenleg egyeztetése
  • Hó végi és év végi zárási feladatokban való közreműködés

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség
  • Legalább középfokú számviteli végzettség
  • Kommunikációképes angol nyeltudás

Előnyök

  • Több éves adminisztrációs vagy könyvelői gyakorlat

Amit kínálunk

  • Családias, jó hangulatú légkör
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalat
  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon, laptop, munkábajárási támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!