Logisztikai koordinátor/adminisztrátor állás Törökbálinton

JUB Kft.
Törökbálint
2022. 04. 13.

Logisztikai koordinátor/adminisztrátor (JUB termékek nagykereskedelme)

A nemzetközi JUB csoport tagjaként - dinamikusan fejlődő, festékek, hőszigetelő rendszerek és egyéb JUB termékek kis és nagykereskedelmével foglalkozó, szlovén anyavállalatú cég magyarországi képviselete –

a JUB Kft. keres logisztikai koordinátor  pozícióba munkatársat!

Munkavégzés helye: Törökbálint (SCB Bevásárlóközpont/M0-ás mellett)

8 órás, egy műszakos munkarend (7.00-15.30-ig), szabad hétvégével!

Részletek alább olvashatók

Fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Beérkező megrendelések feldolgozása, számlázása, koordinálása, árukiszállítás szervezése
  • Szállításokkal kapcsolatos információk továbbítása a partnerek részére
  • Folyamatos kapcsolattartás a területi képviselőkkel, beszerzéssel, valamint az átrakó területekkel.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Elvárások

  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office főleg Excel gyakorlott használata)
  • Precíz, talpraesett, proaktív, önállóan is dolgozni tudó jelöltek jelentkezését várjuk
  • Jó kommunikációs készség
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • SAP – logisztikai - értékesítési modul ismerete
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Külkereskedelmi, közgazdasági vagy logisztikai végzettség
  • Angol, szlovén, szerb/horvát nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Jövedelem megegyezés szerint
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járással kapcsolatos költségtérítés
  • 8 órás, egy műszakos munkarend (H-P: 7.00-15.30-ig), szabad hétvégével
  • Munkavégzés helye: Törökbálint (SCB Bevásárlóközpont)
  • Kulturált, modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Stabil, megbízható céges háttér - 30 éve Magyarországon
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!