Értékesítő kollégát keresünk Törökbálinton

A Pannónia Parketta Kft. több, mint 10 éve van jelen hazai piacon. Cégünk magas minőségű melegburkolatok értékesítésével és kivitelezésével foglalkozik. Irodánk, illetve mintatermünk Törökbálinton található a MaxCity lakberendezési áruházban.

Feladatok

  • vásárlók teljeskörű kiszolgálása
  • igényfelmérés, tanácsadás, értékesítés
  • számlázás, ügyfélkezelés
  • kapcsolattartás gyártókkal, képviselőkkel

Elvárások

  • érettségi
  • értékesítésben, kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • vevőközpontú gondolkodás, kiváló kommunikációs és együttműködő készség, rugalmasság
  • teljesítmény és minőségorientált munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • ékesítési területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • több év kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • kiváló szakmai háttér
  • fejlődési lehetőség
  • szakértő csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!