Raktári adminisztrátor munkatársat keresünk Törökbálinton

A MASPED Logisztika Kft. a több mint 70 éves múltra visszatekintő MASPED Csoport leányvállalataként meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára.

Törökbálinti telephelyünkre keresünk raktári adminisztrátor munkatársat, azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye: Törökbálint - DEPO

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Online megrendelések feldolgozása
  • Értékesítési bizonylatok elkészítése
  • Visszáruk feldolgozása
  • Visszaérkező dokumentumok érkeztetése, szkennelése, archiválása
  • Raktári és általános adminisztrációs rend fenntartása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • monotonitás tűrés
  • büntetlen előélet
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • 40 órás, 5 napos munkahét
  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • alkalmazotti jogviszony
  • személyre szabott juttatási csomag: alapbér+mozgóbér+cafeteria

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!