Adminisztrátor, dokumentum kezelő munkatársat keresünk törökbálinti munkavégzésre

A MASPED Logisztika Kft. a több mint 60 éves múltra visszatekintő MASPED Csoport leányvállalataként meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára. Társaságunk munkatársat keres

Adminisztrátor, dokumentumkezelő munkatárs

     munkakörbe

TÖRÖKBÁLINTI munkavégzéssel.

Feladatok

  • online megrendelések feldolgozása
  • értékesítési bizonylatok elkészítése
  • visszáruk feldolgozása
  • Visszaérkező dokumentumok érkeztetése, szkennelése, archiválása
  • Raktári és általános adminisztrációs rend fenntartása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • monotonitás tűrés
  • büntetlen előélet
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyök

  • csúsztatott munkakezdés vállalása

Amit kínálunk

  • 40 órás, 5 napos munkahét
  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • alkalmazotti jogviszony
  • juttatási csomag: alapbér+mozgóbér+cafeteria

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!