Biatorbágyon a Cafe Frei Tópark barista pozícióba munkatársat keres

Nolalaland Kft.
Biatorbágy
Bruttó 1 300 Ft - 1 500 Ft / óra
2020. 02. 04.

Cafe Frei Barista –Tópark kávéházunkban

Folyamatosan keresünk BARISTA jelölteket tóparki kávézónkba. Versenyképes jövedelem, hosszútávú előmenetel lehetősége és rugalmas időbeosztás várja a szorgalmas jelentkezőinket!

 Vendéglátásban szerzett tapasztalat kifejezett előny!

A Tópark, Biatorbágyhoz tartozik, a törökbálinti tó partján található. A Kelenföldről saját buszjárat közlekedik.

A jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, tárgy: Tópark Barista.

Ha a Magyarországon dinamikusan bővülő Cafe Frei kávézólánc csapatába szeretnél tartozni, szorgalmas vagy és hosszútávra tervezel, ha érdekes és pörgős munkát keresel, akkor Mi vagyunk a Te céged. Ha teljesen kezdő vagy, akkor se aggódj, a minden részletre kiterjedő képzés nálunk, mesterbaristáink által, a Cafe Frei budapesti irodájában történik!

Feladatok

  • A világ különböző kávéinak elkészítése, egyedi eljárásokkal
  • Vendégek megfelelő, kedves kiszolgálása, hiszen fontos, hogy jó élménnyel gazdagodjanak
  • Szendvicsek elkészítése, saját, pásztói üzemünkben készült süteményeink felszeletelése
  • Nyitás, valamint záráshoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Vendégtér tisztántartása

Elvárások

  • Legyél igényes a munkádra és a környezetedre
  • Tudj és szeress csapatban dolgozni
  • Idegen nyelv előny

Előnyök

  • Nagyszerű csapatszellem,
  • Kiszámítható, stabil munkakör
  • Versenyképes jövedelem,
  • Pörgős, fiatalos csapat,
  • Csapattagként mindennap élvezheted a Cafe Frei kávéspecialitásait i

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődés egy jó tárasaságban
  • Igényes munkakörülmények

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott