Fizikai, segéd, betanított munka

Törökbálinton takarító állás a West Gate Ipari Parkban részmunkaidőben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Törökbálint
Fizetés: Nettó 0 - 1100 / óra
2019. 06. 04. 11:36

Törökbálintra a Tópark utcában lévő Ipari parkba keressük, leendő munkatársunkat/munkatársnőnket, aki szeretne és tudna önállóan dolgozni takarítói munkakörben.

A munka hétfőtől-péntekig napi 4 órában végzendő, 16:00-tól.

A munkahely egy gyönyörű, új irodaház, tele kedves emberekkel.

A munkahely vasúttal és busszal is jól megközelíthető Kelenföldről, vagy a környező településekről.

Mindenki szerettel fogadunk, megváltozott munkaképességűek és  nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Fizetés 1100,-/ óra, bejelentett munka.

További részletek:

  • Béri Ágnes - 06 30 493 3246

Várunk csapatunkba!

Feladatok:

  • az irodaház napi takarítása (hulladékgyűjtés, gépi mosogatás, portörlés, porszívózás, nedves feltörlés, higiéniai anyagok töltése, mosdóhelyiségek, öltözők tisztántartása)
  •  negyedévente nagytakarításban való részvétel lehetséges plusz díjazásért.

Elvárások:

  • 1-2 éves munkatapasztalat
  • Fedhetetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Mindenki szerettel fogadunk, megváltozott munkaképességűek és  nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.
  • Fizetés: 1100,-/ óra.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése