Pénzügy, számvitel, kontrolling

Számlázási ügyintéző munkatársat keresünk törökbálinti telephelyünkre

Munkavégzés helye: Törökbálint
2019. 04. 02. 10:34

A Biofilter Környezetvédelmi Zrt. törökbálinti telephelyére Számlázási ügyintéző munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Jelentkezését szakmai önéletrajzának csatolásával és bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Bizonylatok ellenőrzése, határidőben történő rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Számlázási feladatok napi szintű végrehajtása
  • Dokumentációk feldolgozásának, rögzítésének naprakész szinten történő tartása
  • Számlázás közben felmerülő szerződéses problémák kezelése
  • Bizonylatok lefűzése, archiválása, egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Érettségi, szakirányú középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati és szakmai háttér
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése