Adminisztráció, irodai munka

Adminisztrátor, dokumentumkezelő munkatársat keresünk Törökbálinton

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Törökbálint és környéke
2019. 01. 10. 07:17

A MASPED Logisztika Kft. a több mint 70 éves múltra visszatekintő MASPED Csoport leányvállalataként meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára.

Társaságunk munkatársat keres Adminisztrátor, dokumentumkezelő munkatárs munkakörbe TÖRÖKBÁLINTI munkavégzéssel.

Feladatok:
• online megrendelések feldolgozása
• értékesítési bizonylatok elkészítése
• visszáruk feldolgozása
• Visszaérkező dokumentumok érkeztetése, szkennelése, archiválása
• Raktári és általános adminisztrációs rend fenntartása

Elvárások:
• középfokú végzettség
• önálló, felelősségteljes munkavégzés
• monotonitás tűrés
• büntetlen előélet
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:
• 40 órás, 5 napos munkahét
• stabil vállalati háttér
• hosszú távú munkalehetőség
• alkalmazotti jogviszony
• személyre szabott juttatási csomag: alapbér+cafeteria

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével a karrier@masped.hu e-mail címre várjuk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése