Konyhai kisegítő munka Törökbálinton versenyképes bérezéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Törökbálint és környéke
Fizetés: Nettó 130000 - 130000 / Hónap
2018. 11. 27. 08:49

Szereted a konyhai munkát, de azt is, ha az estéid és a hétvégék szabadok?

Nappali munkavégzésre keresünk törökbálinti konyháinkra teljes munkaidőben konyhai kisegítő kollégákat.

Amit nyújtunk:
• Versenyképes keresetet
• Biztos hátteret
• Kiváló munkafeltételeket
• A munkába járás költségtérítését
• Személyzeti étkezést
• Munkaruhát

Az ideális jelentkező:
• Van 1-2 éves konyhai kisegítői tapasztalata
• jó csapatjátékos
• gyors és alapos
• lelkiismeretes

Feladatok:
• zöldség előkészítés, tálalás, mosogatás
• tízórai, uzsonna készítés
• konyha takarítása, munkafelületek és konyhai eszközök
tisztán tartása

Jelentkezés: hr@biogastro.hu email címen vagy munkaidőben a 0620/ 31 202 28 -as telefonszámon.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése