Raktáros-targoncavezető állás Törökbálinton

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Törökbálint és környéke
2018. 11. 09. 10:03

A MASPED Logisztika Kft. meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára.

Társaságunk munkatársat keres

RAKTÁROS
munkakörbe

Feladatok:
• áruátvétel-árukiadás
• anyagmozgatás
• komissiózás
• raktári rend fenntartása
• részvétel a leltározásban
• csomagolási feladatok

Elvárások:
• büntetlen előélet
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• új típusú targoncavezetői jogosítvány
• jó fizikai teherbíró képesség

Amit kínálunk:
• korrekt jövedelem
• 40 órás, 5 napos munkahét
• munkavégzés jó munkahelyi körülmények között
• stabil vállalati háttér
• hosszú távú munkalehetőség
• alkalmazotti jogviszony

Előny:
• raktározás területén szerzett tapasztalat
• targoncavezetői tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Társaságunk törökbálinti telephelye.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a karrier@masped.hu e-mail címre várjuk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése